Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 20,7% sub estimat

ROFSIB2019OS2A07P05 – „Extindere și modernizare videoconferință P.F.R.”

Număr anunț
CN1017718
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL GENERAL AL POLITIEI DE FRONTIERA (CUI 4193222)
Furnizor / câștigător
MOBILIS SRL (CUI 5605658)
Cod CPV
32232000-8 · Echipament pentru videoconferinte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.363.550 RON
Valoare atribuită
1.873.786,82 RON 20,7% sub estimat
Data publicării
19.12.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1037780
Termen limită
24.02.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 246-605170
Documentație de atribuire
DF1072723

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
MOBILIS SRL CUI RO 5605658
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
GBC EXIM SRL CUI RO 14916025
Subcontractanți 1
DATANET SYSTEMS SRL CUI RO 10363046
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.873.786,82 RON

din 2.363.550 RON estimat 20,7%

Adjudecat la 79,3% din estimat · economie 489.763,18 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.