Atribuită
Anunț de participare
Articole si echipament sportiv specific
- Număr anunț
- CN1016103
- Autoritate contractantă
- FEDERATIA ROMANA DE SCRIMA (CUI RO13444099)
- Furnizor / câștigător
- ONEST SERVICE IMPEX SRL (CUI 3321935)
- Cod CPV
- 37400000-2 · Articole si echipament de sport (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 147.142 RON
- Valoare atribuită
- 147.139 RON
- Data publicării
- 15.10.2019 20:12
- Anunț de atribuire
- CAN1025208
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066312
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ONEST SERVICE IMPEX SRL CUI RO 3321935
Valoare atribuită
147.139 RON
din 147.142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro