Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 14,2% sub estimat
FURNIZARE COMPUTERE
- Număr anunț
- SCN1055830
- Autoritate contractantă
- Scoala de Agenti de Politie '' VASILE LASCAR'' Campina (CUI 2845206)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 208.820,02 RON
- Valoare atribuită
- 179.228,50 RON 14,2% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2019 15:26
- Anunț de atribuire
- SCNA1027904
- Termen limită
- 29.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066267
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (3)
Estimat: 208.820,02 RON Adjudecat: 179.228,50 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | UNITATE CENTRALĂ | 151.261,20 RON | — | |
| 2 | Monitor | 37.058,82 RON | S.C. STREAM NETWORKS S.R.L. | 158.728,50 RON |
| 3 | Stație de lucru portabilă | 20.500 RON | UNION CO S.R.L. | 20.500 RON |
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
179.228,50 RON
din 208.820,02 RON estimat
14,2%
Adjudecat la 85,8% din estimat · economie 29.591,52 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.