Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat

Servicii inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer

Număr anunț
SCN1055825
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA ADMINISTRATIA CANALELOR NAVIGABILE SA CONSTANTA (CUI RO11087755)
Furnizor / câștigător
DORADA TRANSPORTING SRL (CUI 15989025)
Cod CPV
60171000-7 · Inchiriere de autoturisme particulare cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501.870 RON
Valoare atribuită
500.832,36 RON 0,2% sub estimat
Data publicării
15.10.2019 15:00
Anunț de atribuire
SCNA1027992
Termen limită
29.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066249

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

500.832,36 RON

din 501.870 RON estimat 0,2%

Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 1.037,64 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.