Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,6% sub estimat
SERVICII COMPLETE DE MULTIPLICARE DOCUMENTE ALB-NEGRU/COLOR, FORMAT A4 SI A3 SI SERVICII COMPLETE DE MULTIPLICARE DESENE/ PLANURI A0-A2
- Număr anunț
- SCN1055799
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala NUCLEARELECTRICA S.A. (CUI 10874881)
- Furnizor / câștigător
- ROEL SRL (CUI 1596786)
- Cod CPV
- 79521000-2 · Servicii de fotocopiere (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 791.210,52 RON
- Valoare atribuită
- 778.375,80 RON 1,6% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2019 13:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1028921
- Termen limită
- 29.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066226
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet sarcini CR#29422.pdf.p7s
- FisaDate_DF1066226.pdf
- Partea III Formulare - CR#29422.docx.p7s
- Partea IV Propunere de contract CR 29422 rev.03.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROEL SRL CUI RO 1596786
Valoare atribuită
778.375,80 RON
din 791.210,52 RON estimat
1,6%
Adjudecat la 98,4% din estimat · economie 12.834,72 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.