Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,4% sub estimat

Electrocar

Număr anunț
SCN1055790
Autoritate contractantă
Spitalul Universitar de Urgenta Militar Central "Dr. Carol Davila (CUI 4364594)
Furnizor / câștigător
VECTRA EXIM SRL (CUI 4056411)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.800 RON
Valoare atribuită
124.760 RON 7,4% sub estimat
Data publicării
15.10.2019 12:43
Anunț de atribuire
SCNA1027276
Termen limită
30.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066212

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
VECTRA EXIM SRL CUI RO 4056411
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

124.760 RON

din 134.800 RON estimat 7,4%

Adjudecat la 92,6% din estimat · economie 10.040 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.