Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Serviciul de spalare si calcare material textil ( lenjerie de pat ) din St. Dej - Dormitor de personal MC si Tractiune
- Număr anunț
- CN1016085
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- GUTMAN SERV SRL (CUI 15240095)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 25.853,40 RON
- Valoare atribuită
- 25.819,20 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2019 12:02
- Anunț de atribuire
- CAN1026387
- Termen limită
- 14.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066193
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini splare Dej.pdf.p7s
- FisaDate_DF1066193.pdf
- FORMULARE - Spalare St. Dej.docx.p7s
- Model contract spalare Dej..pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GUTMAN SERV SRL CUI RO 15240095
Valoare atribuită
25.819,20 RON
din 25.853,40 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 34,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.