Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Proiectare, asistenta tehnica si executie lucrari aferente proiectului ,, „Reabilitare DC 18 Draganesti Vlasca-Comoara km 0+00-km 6+635 si modernizare strazi in comuna Draganesti Vlasca ,judetul Teleorman ”
- Număr anunț
- SCN1055741
- Autoritate contractantă
- Comuna Draganesti-Vlasca (CUI 5296560)
- Furnizor / câștigător
- MIRUNA MARIA COM SRL (CUI 29418606)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.739.337,58 RON
- Valoare atribuită
- 6.734.326,19 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2019 09:27
- Anunț de atribuire
- SCNA1028440
- Termen limită
- 30.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066103
Documente
Documentația de atribuire
- avize si acorduri1.pdf.p7s
- avizesiacorduri2.pdf.p7s
- caiet de sarcini reabilitare dc 18 drag vl semnat.pdf.p7s
- cu reabilitare dc18 si modernizare straz.pdf.p7s
- DALI partea desenata11.pdf.p7s
- DALI partea scrisa1.pdf.p7s
- FisaDate (2).pdf.p7s
- FisaDate_DF1066103.pdf
- formulare drumuri Draganesti.pdf.p7s
- Model de contract.docx draganesti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
MIRUNA MARIA COM SRL CUI RO29418606
Asociați 3
ORIZONTURI 2025 SRL CUI 19039648
WFA IMPEX SRL CUI 21909853
XSBROADPROJECT S.R.L. CUI 41084602
Valoare atribuită
6.734.326,19 RON
din 6.739.337,58 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 5.011,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.