Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,1% sub estimat

Reabilitarea termică a pavilionului F din cazarma 1211 Câmpulung Moldovenesc

Număr anunț
SCN1055728
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 02543 Iasi (CUI 24944464)
Furnizor / câștigător
DRAFT CONSTRUCT SRL (CUI 16322932)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.342.899 RON
Valoare atribuită
3.861.540 RON 11,1% sub estimat
Data publicării
15.10.2019 08:28
Anunț de atribuire
SCNA1028185
Termen limită
30.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1059498

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
DRAFT CONSTRUCT SRL CUI RO 16322932
Asociați 1
IFCO SA CUI RO 1890942

Valoare atribuită

3.861.540 RON

din 4.342.899 RON estimat 11,1%

Adjudecat la 88,9% din estimat · economie 481.359 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.