Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,6% sub estimat
Furnizarea a 2 (doua) autoturisme cu echipare specifica M.A.I.
- Număr anunț
- CN1015991
- Autoritate contractantă
- Municipiul Deva (CUI 4374393)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR SERV SRL (CUI 4373231)
- Cod CPV
- 34115000-6 · Alte autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134.453,78 RON
- Valoare atribuită
- 133.613,45 RON 0,6% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1026392
- Termen limită
- 18.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 199-483074
- Documentație de atribuire
- DF1065841
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUROCAR SERV SRL CUI RO 4373231
Valoare atribuită
133.613,45 RON
din 134.453,78 RON estimat
0,6%
Adjudecat la 99,4% din estimat · economie 840,33 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.