Atribuită
Anunț de participare
Achizitie materiale didactice
- Număr anunț
- SCN1055964
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC "DORIN PAVEL" ALBA (CUI 4562710)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6 · Material pedagogic (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.364,24 RON
- Valoare atribuită
- 34.363 RON
- Data publicării
- 16.10.2019 15:14
- Anunț de atribuire
- SCNA1026739
- Termen limită
- 24.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066439
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
EURODIDACTICA SRL CUI 21693430
Valoare atribuită
34.363 RON
din 34.364,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro