Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 95,6% sub estimat

Achizitie Licente office - 400 bucati (lotul I ) si Licente antivirus - 43 bucati (lotul II)

Număr anunț
SCN1055930
Autoritate contractantă
Autoritatea Nationala Fitosanitara (CUI 34334188)
Furnizor / câștigător
PRINTOPIA SRL (CUI 22658113)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
506.000 RON
Valoare atribuită
22.070,90 RON 95,6% sub estimat
Data publicării
16.10.2019 12:52
Anunț de atribuire
SCNA1029046
Termen limită
28.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066381

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 506.000 RON Adjudecat: 22.070,90 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Licente office - 400 bucati 483.000 RON Anulat
2 Licente antivirus - 43 bucati 23.000 RON PRINTOPIA 22.070,90 RON ↓4,0%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRINTOPIA SRL CUI RO 22658113
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

22.070,90 RON

din 506.000 RON estimat 95,6%

Adjudecat la 4,4% din estimat · economie 483.929,10 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.