Atribuită
Anunț de participare
INSTALATIE DE STERILIZARE 320 LITRI
- Număr anunț
- SCN1055904
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
- Furnizor / câștigător
- LIAMED SRL (CUI 10188824)
- Cod CPV
- 33191000-5 · Aparate de sterilizare, de dezinfectare si de igienizare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 194.958 RON
- Valoare atribuită
- 194.950 RON
- Data publicării
- 16.10.2019 11:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1030489
- Termen limită
- 28.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066287
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini Statie Sterilizare-semnat.PDF.p7s
- Contract - model.doc
- FisaDate_DF1066287.pdf
- Formulare.docx
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LIAMED SRL CUI RO 10188824
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
NICONSULTING TECHNICS SRL CUI RO18448164
Valoare atribuită
194.950 RON
din 194.958 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro