Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 5,6% sub estimat

Centru vertical de frezare CNC in 5 axe

Număr anunț
CN1017754
Autoritate contractantă
AVIOANE CRAIOVA S.A. (CUI RO2326144)
Furnizor / câștigător
KNUTH-ALLMETECH (CUI 16928654)
Cod CPV
42630000-1 · Masini-unelte de prelucrare a metalelor (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.800.000 RON
Valoare atribuită
1.700.000 RON 5,6% sub estimat
Data publicării
20.12.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1037174
Termen limită
10.02.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 246-605432
Documentație de atribuire
DF1072781

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
KNUTH-ALLMETECH CUI RO 16928654
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.700.000 RON

din 1.800.000 RON estimat 5,6%

Adjudecat la 94,4% din estimat · economie 100.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.