Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 91,1% sub estimat

ACHIZITIE SERVICII INCHIRIERE UTILAJE folosite pentru DESZAPEZIREA strazilor din ORASUL CERNAVODA

Număr anunț
SCN1055892
Autoritate contractantă
UTILITATI PUBLICE-GOSPODARIA COMUNALA SRL (CUI RO30860945)
Furnizor / câștigător
OBENMAN CONSTRUCT SRL (CUI 11322761)
Cod CPV
60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
231.000 RON
Valoare atribuită
20.500 RON 91,1% sub estimat
Data publicării
16.10.2019 10:56
Anunț de atribuire
SCNA1028105
Termen limită
31.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066346

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Adjudecat: 20.500 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
2 INCHIRIERE INCARCATOR FRONTAL TIP WOLA DE MINIM 3 mc
3 INCHIRIERE AUTOBASCULANTA CU TRACTIUNE 8x4/8x6 OBENMAN CONSTRUCT S.R.L. 20.500 RON

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

20.500 RON

din 231.000 RON estimat 91,1%

Adjudecat la 8,9% din estimat · economie 210.500 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.