Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Fotocopiatoare necesare pentru desfasurarea activitatii in cadrul SRTFC Bucuresti

Număr anunț
CN1017751
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
KONTRON SERVICES ROMANIA S.R.L. (CUI 5175054)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39.977 RON
Valoare atribuită
39.956 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
18.12.2019 09:20
Anunț de atribuire
CAN1029416
Termen limită
22.01.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1072856

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
S & T ROMANIA CUI RO 5175054

Valoare atribuită

39.956 RON

din 39.977 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 21 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.