- Număr anunț
- CN1016029
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TRANSILVANIA BRASOV (CUI RO4317754)
- Furnizor / câștigător
- SENIA COMPANY 999 SRL (CUI 14165190)
- Cod CPV
- 37311100-2 · Piane (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 718.000 RON
- Valoare atribuită
- 717.989 RON
- Data publicării
- 16.10.2019 01:43
- Anunț de atribuire
- CAN1026419
- Termen limită
- 13.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 200-485395
- Documentație de atribuire
- DF1065971
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini pian.doc.p7s
- FisaDate_DF1065971.pdf
- Formulare produse.docx.p7s
- Formular propunere financiara - bunuri.xlsx.p7s
- model contract.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SENIA COMPANY 999 SRL CUI RO 14165190
Valoare atribuită
717.989 RON
din 718.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro