Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 49,0% sub estimat

Îmbrăcăminte de uz profesional, imbracaminte speciala de lucru si accesorii

Număr anunț
CN1015984
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
Furnizor / câștigător
SOCIETATEA COOPERATIVA MESTESUGAREASCA DE GRADUL 1 SOLIDARITATEA IASI (CUI 1961695)
Cod CPV
18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.702 RON
Valoare atribuită
10.056 RON 49,0% sub estimat
Data publicării
16.10.2019 01:36
Anunț de atribuire
CAN1025447
Termen limită
06.11.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 200-485336
Documentație de atribuire
DF1065822

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala

Valoare atribuită

10.056 RON

din 19.702 RON estimat 49,0%

Adjudecat la 51,0% din estimat · economie 9.646 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.