- Număr anunț
- CN1017796
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- TRANSEURO SRL (CUI 1753287)
- Cod CPV
- 15110000-2 · Carne (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 841.920 RON
- Data publicării
- 24.12.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1032469
- Termen limită
- 27.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 248-612535
- Documentație de atribuire
- DF1073006
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (3)
Estimat: 841.920 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | PULPA PORC PROASPATA sau REFRIGERATA FARA OS, FARA SLANINA, CA… | 189.312 RON | LECONFEX S.R.L.,SIGISMUND COM,TRANSEURO | — |
| 2 | PULPE DE PUI FARA SPATE, CALITATEA I A REFRIGERATE AMBALATE LA… | 474.240 RON | ANDROMI COM,SIGISMUND COM | — |
| 3 | PIEPT DE PUI FARA OS, INTREG, CALITATEA I A REFRIGERAT, AMBA… | 178.368 RON | ANDROMI COM,LECONFEX S.R.L.,SIGISMUND COM | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
LECONFEX SRL CUI RO 2092175
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TRANSEURO SRL CUI RO 1753287
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ANDROMI COM SRL CUI RO 5198520
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.