Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 35,9% sub estimat
FURNIZARE MATERIALE SANITARE
- Număr anunț
- SCN1056094
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE GALATI (CUI 4068718)
- Furnizor / câștigător
- TODY LABORATORIES INT. SRL (CUI 4134935)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.045 RON
- Valoare atribuită
- 7.075 RON 35,9% sub estimat
- Data publicării
- 17.10.2019 15:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1028338
- Termen limită
- 31.10.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066608
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini OCT 2019 MATERIALE SANITARE.doc.p7s
- FisaDate_DF1066608.pdf
- Formulare materiale sanitare OCT 2019.doc.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti materiale sanitare OCT 2019.doc.p7s
- Model Acord Cadru OCT 2019 materiale sanitare.doc.p7s
- Model contract subsecvent OCT 2019 materiale sanitare.doc.p7s
- Model formular Propunere tehnica MATERIALE SANITARE oct 2019.doc.p7s
DUAE
Loturi (4)
Adjudecat: 7.075 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | HOLDER SIMPLU | — | CLINI-LAB 4 contracte | 1.495 RON |
| CLINI-LAB · contract 18171 · 27.11.2019 | 585 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 17988 · 27.11.2019 | — | |||
| CLINI-LAB · contract 1603 · 03.02.2020 | 260 RON | |||
| CLINI-LAB · contract 3976 · 18.03.2020 | 650 RON | |||
| 2 | STRIPURI DE URINA 11 PARAMETRI COMPATIBIL URIPATH | — | Tody Laboratories Int 3 contracte | 4.600 RON |
| Tody Laboratories Int · contract 18049 · 25.11.2019 | 1.380 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract 1614 · 03.02.2020 | 3.220 RON | |||
| Tody Laboratories Int · contract 17985 · 25.11.2019 | — | |||
| 3 | TAMPON RECOLTOR EXUDAT FARINGIAN IN TUB | — | AVENA MEDICA S.R.L. 4 contracte | 460 RON |
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract 3979 · 18.03.2020 | 200 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract 17987 · 27.11.2019 | — | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract 18172 · 27.11.2019 | 200 RON | |||
| AVENA MEDICA S.R.L. · contract 1601 · 03.02.2020 | 60 RON | |||
| 4 | VATA MEDICINALA | — | PRODCONFARM S.R.L. 3 contracte | 520 RON |
| PRODCONFARM S.R.L. · contract 17986 · 25.11.2019 | — | |||
| PRODCONFARM S.R.L. · contract 18050 · 25.11.2019 | 200 RON | |||
| PRODCONFARM S.R.L. · contract 1592 · 03.02.2020 | 320 RON | |||
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TODY LABORATORIES INT. SRL CUI RO 4134935
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CLINI LAB SRL CUI RO 3102218
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODCONFARM SRL CUI RO 5172210
Valoare atribuită
7.075 RON
din 11.045 RON estimat
35,9%
Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 3.970 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.