Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Furnizare, instalare punere in functiune si instruire personal: aparatura medicala - lot 2

Număr anunț
CN1017783
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
Cod CPV
33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.078.302,17 RON
Valoare atribuită
1.067.497 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
24.12.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1040145
Termen limită
28.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 248-612192
Documentație de atribuire
DF1072970

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Subcontractanți 2
NITECH SRL CUI RO 13890865

Valoare atribuită

1.067.497 RON

din 1.078.302,17 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 10.805,17 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.