Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Proiectare, verificarea tehnică a proiectarii si executie lucrari de constructie a constructiilor civile( camin cultural), în sat Șcheia, în cadrul proiectului ”MODERNIZARE ȘI DOTARE CĂMIN CULTURAL ÎN SAT ȘCHEIA; COMUNA ȘCHEIA; JUDEȚUL IAȘI”

Număr anunț
SCN1056250
Autoritate contractantă
Comuna Scheia (Consiliul local Scheia) (CUI 4540330)
Furnizor / câștigător
ANTOLARI SRL (CUI 35686433)
Cod CPV
45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
726.511,70 RON
Valoare atribuită
724.028,85 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
18.10.2019 19:06
Anunț de atribuire
SCNA1032687
Termen limită
22.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066734

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
ANTOLARI SRL CUI ro35686433
Asociați 2
BDP CONSTRUCT SRL CUI 33764349

Valoare atribuită

724.028,85 RON

din 726.511,70 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 2.482,85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.