Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,3% sub estimat

ACHIZITIE DE ECHIPAMENTE DE RETEA, LICENTE INFORMATICE SERVER SI PACHETE SISTEME INFORMATICE

Număr anunț
SCN1056210
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
GO SERV SRL (CUI 6919950)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
219.500 RON
Valoare atribuită
192.607,54 RON 12,3% sub estimat
Data publicării
18.10.2019 13:47
Anunț de atribuire
SCNA1029018
Termen limită
31.10.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066786

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (2)

Estimat: 219.500 RON Adjudecat: 192.607,54 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul 1 - Echipamente de retea si Licente informatice server 139.000 RON GO SERV 130.870,74 RON ↓5,8%
2 Lotul 2 - Diverse pachete si sisteme informatice 80.500 RON GO SERV 61.736,80 RON ↓23,3%

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GO SERV SRL CUI RO 6919950
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
ONE-IT SRL CUI RO20169099
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

192.607,54 RON

din 219.500 RON estimat 12,3%

Adjudecat la 87,7% din estimat · economie 26.892,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.