Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 61,3% sub estimat

Achizitia de servicii de reparatii si intretinere autoutilitare VW prin acord cadru pe 2 ani pentru 26 de loturi

Număr anunț
CN1017803
Autoritate contractantă
C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
Furnizor / câștigător
BRADY TRADE SRL (CUI 3578085)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.474.040 RON
Valoare atribuită
2.120.000 RON 61,3% sub estimat
Data publicării
24.12.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1037523
Termen limită
30.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 248-616758
Documentație de atribuire
DF1073050

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
BRADY TRADE SRL CUI 3578085
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COMSIG AUTOMOBILE SRL CUI RO 17157507
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
BEST ENGINE SRL CUI RO 26052542
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.120.000 RON

din 5.474.040 RON estimat 61,3%

Adjudecat la 38,7% din estimat · economie 3.354.040 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.