Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,8% sub estimat

Servicii de proiectare tehnică, verificare proiect si asistentă tehnică prin proiectant pentru realizarea investitiei „MODERNIZARE STRĂZI ÎN ORAȘUL TURCENI, JUDETUL GORJ”

Număr anunț
SCN1056197
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
TERRA SOLUTION SERVICES SRL (CUI 25824571)
Cod CPV
71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
762.340 RON
Valoare atribuită
535.305,14 RON 29,8% sub estimat
Data publicării
18.10.2019 13:00
Anunț de atribuire
SCNA1043603
Termen limită
05.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066764

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
RIONVIL SRL CUI 14159023
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

535.305,14 RON

din 762.340 RON estimat 29,8%

Adjudecat la 70,2% din estimat · economie 227.034,86 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.