Anulată Anunț de participare

Acord-cadru furnizare preparate din carne + slănină tăblii + cap de porc cu gușă în anul 2020

Număr anunț
CN1017801
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL SLOBOZIA (CUI 4231679)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
79.153,52 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
24.12.2019 01:39
Anunț de atribuire
CAN1029126
Termen limită
23.01.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 248-612533
Documentație de atribuire
DF1073020

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 79.153,52 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Preparate din carne (carnati din cabanos+cremwursti pui+parizer… 45.597,27 RON Anulat
2 Slanina tablii + cap de porc cu gusa 33.556,25 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.