Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 24,7% sub estimat

"SERVICII DE CURATENIE IN CLADIRILE AFLATE IN ADMINISTRAREA CONSILIULUI JUDETEAN PRAHOVA: PALATUL AMINISTRATIV – Bd. Republicii, nr.2-4, Ploiesti, PALATUL CULTURII, Str. Soldat Erou Calin Catalin, Ploiesti, IMOBIL str. Elena Doamna, nr.2, Ploiesti"

Număr anunț
SCN1056194
Autoritate contractantă
JUDETUL PRAHOVA (CUI 2842889)
Furnizor / câștigător
K1 TOT SRL (CUI 32677449)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
487.896 RON
Valoare atribuită
367.200 RON 24,7% sub estimat
Data publicării
18.10.2019 12:54
Anunț de atribuire
SCNA1029563
Termen limită
04.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066746

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
EUROTOTAL COMP SRL CUI RO 5324539
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

367.200 RON

din 487.896 RON estimat 24,7%

Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 120.696 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.