Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 3,2% sub estimat

Furnizare carburanti pe baza de card

Număr anunț
SCN1056128
Autoritate contractantă
/ J13/60/1991 - CT BUS S.A. (CUI RO1883902)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
465.000 RON
Valoare atribuită
449.955 RON 3,2% sub estimat
Data publicării
18.10.2019 08:54
Anunț de atribuire
SCNA1030701
Termen limită
11.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1066387

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

449.955 RON

din 465.000 RON estimat 3,2%

Adjudecat la 96,8% din estimat · economie 15.045 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.