Atribuită
Anunț de participare
Achizitie de utilaje si accesorii
- Număr anunț
- CN1016135
- Autoritate contractantă
- STATIUNEA DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU VITICULTURA SI VINIFICATIE MINIS (CUI 3026722)
- Furnizor / câștigător
- AGRI-ALIANTA SRL (CUI 21224140)
- Cod CPV
- 43310000-9 · Utilaje pentru lucrari publice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 893.277,31 RON
- Valoare atribuită
- 893.140 RON
- Data publicării
- 18.10.2019 01:35
- Anunț de atribuire
- CAN1024877
- Termen limită
- 07.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 202-490886
- Documentație de atribuire
- DF1066427
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AGRI-ALIANTA SRL CUI RO21224140
Valoare atribuită
893.140 RON
din 893.277,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro