Anulată
Anunț de participare
Realizarea proiectului tehnic, detalii de executie, caiet de sarcini, liste de cantitati, documentatiile tehnice necesare in vederea obtinerii avizelor/ acordurilor/ autorizatiilor si asistenta tehnica din partea proiectantului pe toata durata contractului de executie lucrari si Executia lucrarilor pentru obiectivul de investitii cu titlul „BLOC P12 – LOCUINTE SOCIALE, STR.FLOREA GEARA, NR.19 BIS, ORAS CORABIA, JUD.OLT”
- Număr anunț
- SCN1056365
- Autoritate contractantă
- ORASUL CORABIA (CUI 4716810)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AnulatăAutoritatea a anulat procedura.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.829.930,36 RON
- Valoare finală
- 0 RON
- Data publicării
- 21.10.2019 16:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1027423
- Termen limită
- 14.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066976
Documente
Documentația de atribuire
- 3. Modele de formulare - 10.10.2019..doc.p7s
- 4. Model contract proiectare si executie -.doc.p7s
- caiet de sarcini.Bloc P 12...docx.p7s
- FisaDate_DF1066976.pdf
- Liste cantitati fara valori BL.P12.pdf.p7s
- Ridicare topo bloc P12.pdf.p7s
- SF partea 1.pdf.p7s
- SF partea 2.pdf.p7s
- STUDIU GEOTEHNIC BL.P12.pdf.p7s
Participanți
Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.