Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 27,0% sub estimat
Servicii Implementare management de calitate CAF la nivelul MEN, 42 ISJ, 42 CCD si 12 instituții subordonate - în cadrul proiectului SIPOCA 397, cod MySMIS 116834, „Sistem de management al calității pentru Ministerul Educației Naționale și structuri subordonate” – CAF
- Număr anunț
- CN1017876
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL EDUCATIEI (CUI 13729380)
- Furnizor / câștigător
- FIATEST SRL (CUI 449981)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 761.000 RON
- Valoare atribuită
- 555.900 RON 27,0% sub estimat
- Data publicării
- 24.12.2019 01:37
- Anunț de atribuire
- CAN1049911
- Termen limită
- 29.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 248-614735
- Documentație de atribuire
- DF1073251
Documente
Documentația de atribuire
- 02.Caiet de sarcini - CAF-MEC_20.12.2019.pdf.p7s
- 03.Formulare_20.12.2019.docx.p7s
- 04.Contract de servicii_20.12.2019.docx.p7s
- FisaDate_DF1073251.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FIATEST SRL CUI RO 449981
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PUBLIC RESEARCH SRL CUI RO24965203
Valoare atribuită
555.900 RON
din 761.000 RON estimat
27,0%
Adjudecat la 73,0% din estimat · economie 205.100 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.