Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,2% sub estimat

Servicii de întocmire documentatie pentru avizare si autorizare ISU, cladiri Scoala cu clasele I-IV nr. 11, Timisoara str. Razboieni nr.2

Număr anunț
CN1017864
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Furnizor / câștigător
T.M.G.- CONPREST SRL (CUI 6826223)
Cod CPV
71317100-4 · Servicii de consultanta in protectia contra incendiilor si a exploziilor si in controlul incendiilor si al exploziilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.852,07 RON
Valoare atribuită
4.962 RON 15,2% sub estimat
Data publicării
24.12.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1030287
Termen limită
11.02.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 248-614610
Documentație de atribuire
DF1073218

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
T.M.G.- CONPREST SRL CUI RO 6826223

Valoare atribuită

4.962 RON

din 5.852,07 RON estimat 15,2%

Adjudecat la 84,8% din estimat · economie 890,07 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.