Atribuită
Anunț de participare
Furnizare “Simulator DP ”
- Număr anunț
- CN1017842
- Autoritate contractantă
- Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
- Furnizor / câștigător
- NAVTRON SRL (CUI 11098746)
- Cod CPV
- 34152000-7 · Simulatoare de formare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.361.344,54 RON
- Valoare atribuită
- 3.361.300 RON
- Data publicării
- 24.12.2019 01:39
- Anunț de atribuire
- CAN1032130
- Termen limită
- 27.01.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 248-612679
- Documentație de atribuire
- DF1073149
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET_SARCINI_Simulator DP -Final 20.12 - 0835h.doc.p7s
- Clauze contractuale obligatorii.docx.p7s
- FisaDate_DF1073149.pdf
- Modele de formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NAVTRON SRL CUI RO 11098746
Terți susținători 1
Kongsberg Digital AS CUI 916981880
Valoare atribuită
3.361.300 RON
din 3.361.344,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro