Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat
Achizitie de computere portabile, multifunctionala si pachet licente calculator
- Număr anunț
- SCN1056280
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.732,23 RON
- Valoare atribuită
- 34.625 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2019 09:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1028495
- Termen limită
- 04.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066360
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Valoare atribuită
34.625 RON
din 34.732,23 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 107,23 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.