Acasă · Licitații
· Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 41,5% sub estimat
Achizitie "Produse de resortul comunicațiilor și informaticii"
- Număr anunț
- SCN1056274
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01836 (CUI 27036839)
- Furnizor / câștigător
- PRODUCTON SRL (CUI 4528050)
- Cod CPV
- 30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173.367,70 RON
- Valoare atribuită
- 101.460,19 RON 41,5% sub estimat
- Data publicării
- 21.10.2019 09:32
- Anunț de atribuire
- SCNA1029601
- Termen limită
- 04.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066873
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr.1_Specificatie tehnica_LAPTOP_Lot1.PDF.p7s
- Anexa nr.2_Specificatie tehnica_PlotterA0_lot2.PDF.p7s
- Anexa nr.3_Specificatie tehnica_Imprimanta color A3_lot3.PDF.p7s
- Anexa nr.4_Specificatie tehnica_Computer_lot 4.PDF.p7s
- Anexa nr.5 Specificatie tehnica_lot5 si Lot6.PDF.p7s
- FisaDate_DF1066873.pdf
- Sectiunea_III-Caiet de sarcini.doc.p7s
- Sectiunea_II- Instructiuni pentru ofertanti.doc.p7s
- Sectiunea_IV-Clauze_contractuale_obligatorii.doc.p7s
- Sectiunea V_Model formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (6)
Estimat: 173.367,70 RON Adjudecat: 101.460,19 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Laptop | 14.249,40 RON | DANTE INTERNATIONAL S.A. | 12.566,19 RON ↓11,8% |
| 2 | Plotter A0 | 49.872,90 RON | UNION CO S.R.L. | 22.797 RON ↓54,3% |
| 3 | Imprimantă A3 color | 47.498 RON | — | |
| 4 | PC All in One | 23.749 RON | S.C. Producton S.R.L. S.R.L. | 62.634 RON |
| 5 | Imprimantă color A 2 | 14.249,40 RON | PRAGMA COMPUTERS S.R.L. | 3.463 RON ↓75,7% |
| 6 | Cutter plotter | 23.749 RON | Anulat | — |
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 14399840
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
101.460,19 RON
din 173.367,70 RON estimat
41,5%
Adjudecat la 58,5% din estimat · economie 71.907,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.