Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 99,8% sub estimat
Servicii de tipărire : CATALOG ˮAURUL ÎMPĂRAȚILOR CHINEZI. PODOABE REGALE DIN AUR DIN PERIOADA WANLI, DINASTIA MING – COLECȚIA DONG BO ZHAIˮ.
- Număr anunț
- SCN1056501
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
- Furnizor / câștigător
- OSCAR PRINT SRL (CUI 3711539)
- Cod CPV
- 79800000-2 · Servicii tipografice si servicii conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.084 RON
- Valoare atribuită
- 18,80 RON 99,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2019 20:28
- Anunț de atribuire
- SCNA1027920
- Termen limită
- 01.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067174
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067174.pdf
- FORMULARE.docx.p7s
- PROPUNERE CLAUZE CONTRACTUALE.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OSCAR PRINT SRL CUI RO 3711539
Valoare atribuită
18,80 RON
din 10.084 RON estimat
99,8%
Adjudecat la 0,2% din estimat · economie 10.065,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.