Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,4% sub estimat
Anvelope auto pentru SRTFC Brasov
- Număr anunț
- SCN1056483
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- ROMSYSTEMS S.R.L. (CUI 15304296)
- Cod CPV
- 34351100-3 · Pneuri pentru autovehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.564 RON
- Valoare atribuită
- 10.993,15 RON 29,4% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2019 16:03
- Anunț de atribuire
- SCNA1031358
- Termen limită
- 05.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067153
Documente
Documentația de atribuire
- 3. CS Anvelope-semnat.pdf.p7s
- 4. Model contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067153.pdf
- Formular anvelope-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROMSYSTEMS S.R.L. CUI RO 15304296
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ADETRANS SRL CUI RO 2213161
Valoare atribuită
10.993,15 RON
din 15.564 RON estimat
29,4%
Adjudecat la 70,6% din estimat · economie 4.570,85 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.