Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat
SISTEM INFORMATIC INTEGRAT LA NIVELUL PRIMARIEI- MUNICIPIUL CAMPINA
- Număr anunț
- SCN1056446
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 2843272)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL (CUI 12448483)
- Cod CPV
- 48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 488.500 RON
- Valoare atribuită
- 484.620 RON 0,8% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2019 13:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1030112
- Termen limită
- 08.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067097
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTEGRISOFT SOLUTIONS SRL CUI RO 12448483
Valoare atribuită
484.620 RON
din 488.500 RON estimat
0,8%
Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 3.880 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.