Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,1% sub estimat
Servicii de asigurari a parcului auto
- Număr anunț
- SCN1056443
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429.000 RON
- Valoare atribuită
- 359.763 RON 16,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2019 13:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1031971
- Termen limită
- 07.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067094
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
GROUPAMA ASIGURARI SA CUI RO 6291812
Valoare atribuită
359.763 RON
din 429.000 RON estimat
16,1%
Adjudecat la 83,9% din estimat · economie 69.237 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.