Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 21,6% sub estimat
Piese de schimb pentru utilaje II
- Număr anunț
- SCN1056398
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA BANAT (CUI RO23886284)
- Furnizor / câștigător
- CORPORATION ROM-CONS SRL (CUI 20723738)
- Cod CPV
- 34900000-6 · Diverse echipamente de transport si piese de schimb (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 94.614 RON
- Valoare atribuită
- 74.192 RON 21,6% sub estimat
- Data publicării
- 22.10.2019 09:37
- Anunț de atribuire
- SCNA1028774
- Termen limită
- 05.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1066982
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Loturi (11)
Estimat: 7.114 RON Adjudecat: 74.192 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Tocatoare INO MKM 225,MKS 225 | — | CORPORATION ROM-CONS SRL | 74.192 RON |
| 2 | Tocatoare Ino MKM 130 | — | — | |
| 3 | Tocatoare KVERNELAND CHOPPER FHP 155 | — | — | |
| 4 | Tocatoare FORESTIERA INO MG 180 | — | — | |
| 5 | Tocatoare FORESTIERA INO MG 130 | — | — | |
| 6 | Tocatoare HYMACH TRUSTY TDH 600-700-900 | — | — | |
| 7 | Tocatoare BERFRALK-BECCHIO&MANDRILE BM 432 | — | — | |
| 8 | Defrisator tip SEPI BMS 150 PT. EXCAVATOR | — | — | |
| 9 | Tocatoare BONFORD | — | — | |
| 10 | V. EMMET TT 100 | — | — | |
| 11 | Alte piese | 7.114 RON | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CORPORATION ROM-CONS SRL CUI 20723738
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
BANAT TRACTOR SERVICE SRL CUI 1816792
Valoare atribuită
74.192 RON
din 94.614 RON estimat
21,6%
Adjudecat la 78,4% din estimat · economie 20.422 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.