Atribuită Anunț de participare

Proiectare, executie lucrari si asistenta tehnica din partea proiectantului pentru obiectivul de investitii: „Corp nou DS + P + 5E in incinta Spitalului Judetean de Urgenta Dr. Pompei Samarian Calarasi”

Număr anunț
CN1017963
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE INVESTITII SA (CUI 14273221)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCTII ERBASU SA (CUI 430008)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
69.351.635,17 RON
Valoare atribuită
98.448.747,48 RON
Data publicării
27.12.2019 01:37
Anunț de atribuire
CAN1040250
Termen limită
02.03.2020 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 250-620014
Documentație de atribuire
DF1073481

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
Subcontractanți 3
RCH CON INSTAL SRL CUI RO16663344
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
ALEXCOR TRADING SRL CUI RO 18430493
Terți susținători 2
R.C.M. COSTRUZIONI CUI 01808910655

Valoare atribuită

98.448.747,48 RON

din 69.351.635,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.