Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 29,8% sub estimat

RCA pentru autovehicule si utilaje DRDP Iasi - 2020

Număr anunț
SCN1056570
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
ALLIANZ - TIRIAC ASIGURARI SA (CUI 6120740)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
180.000 RON
Valoare atribuită
126.397 RON 29,8% sub estimat
Data publicării
23.10.2019 14:38
Anunț de atribuire
SCNA1029994
Termen limită
05.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067273

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

126.397 RON

din 180.000 RON estimat 29,8%

Adjudecat la 70,2% din estimat · economie 53.603 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.