Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat
Achiziție foreză pneumatică și motocompresor
- Număr anunț
- SCN1056560
- Autoritate contractantă
- COMUNA ORTISOARA (PRIMARIA ORTISOARA) (CUI 5049919)
- Furnizor / câștigător
- VOLTRAK SRL (CUI 6221230)
- Cod CPV
- 43124100-9 · Masini de foraj orizontal (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 85.739,69 RON
- Valoare atribuită
- 85.650 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2019 14:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1033179
- Termen limită
- 07.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067269
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VOLTRAK SRL CUI RO 6221230
Valoare atribuită
85.650 RON
din 85.739,69 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 89,69 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.