Atribuită
Anunț de participare
Acord-cadru furnizare carne de vită - Pulpă de vită fără os
- Număr anunț
- CN1016336
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Margineni (CUI 4280248)
- Furnizor / câștigător
- CARLAND SRL (CUI 11180179)
- Cod CPV
- 15111100-0 · Carne de vita (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.616 RON
- Valoare atribuită
- 107.578 RON
- Data publicării
- 23.10.2019 13:37
- Anunț de atribuire
- CAN1027181
- Termen limită
- 22.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067259
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini.pdf.p7s
- clauze contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067259.pdf
- formulare.pdf.p7s
- instructiuni pentru ofertati.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CARLAND SRL CUI RO 11180179
Valoare atribuită
107.578 RON
din 107.616 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro