Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 47,3% sub estimat

Contract de furnizare de produse: DOTARI LOCUINTA PROTEJATA PENTRU VICTIMELE VIOLENTEI DOMESTICE - proiect „Venus – Împreună pentru o viață în siguranță!„- POCU 465/4/4/128038 -DGASPC OLT partener” /LOT1, LOT2, LOT3, LOT4

Număr anunț
CN1016328
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Olt (CUI 9746625)
Furnizor / câștigător
ALTAMIRA IMPEX SRL (CUI 14275451)
Cod CPV
39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.050,43 RON
Valoare atribuită
15.320 RON 47,3% sub estimat
Data publicării
23.10.2019 11:54
Anunț de atribuire
CAN1025846
Termen limită
25.11.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1067231

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Loturi (4)

Estimat: 29.050,43 RON Adjudecat: 15.320 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Mobilier si Accesorii de mobilier 13.277,30 RON Anulat
2 Aparate de uz casnic: Masină de spalat, Frigider, Cuptor cu mic… 10.714,32 RON Altamira Impex 10.700 RON ↓0,1%
3 Articole textile: Set lenjerie dormitor, Draperii, Perdele, Per… 4.638,64 RON Altamira Impex 4.200 RON ↓9,5%
4 Echipament de bucatarie: Set vesela bucătarie, Set oale 420,17 RON Altamira Impex 420 RON

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALTAMIRA IMPEX SRL CUI RO 14275451

Valoare atribuită

15.320 RON

din 29.050,43 RON estimat 47,3%

Adjudecat la 52,7% din estimat · economie 13.730,43 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.