Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
Achizitie servicii de consultanta SIME „Sistem Informatic de Monitorizare și Evaluare” pentru implementarea proiectului „Sistem integrat de management pentru o societate informațională performantă” (SIMSIP), Cod SIPOCA 391
- Număr anunț
- CN1017919
- Autoritate contractantă
- Ministerul Comunicatiilor si Societatii Informationale (CUI 4220947)
- Furnizor / câștigător
- CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL (CUI 10413772)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.997.720 RON
- Valoare atribuită
- 1.880.000 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 27.12.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1043362
- Termen limită
- 04.02.2020 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 250-620687
- Documentație de atribuire
- DF1072775
Documente
Documentația de atribuire
DUAE
Control ex-ante
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRUCIAL SYSTEMS & SERVICES SRL CUI RO 10413772
Subcontractanți 1
ERNST & YOUNG SRL CUI RO 1551105
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
RED POINT SOFTWARE SOLUTIONS SRL CUI RO 22249330
Asociați 1
BLACK SQUARE SRL CUI RO 26436454
Valoare atribuită
1.880.000 RON
din 1.997.720 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 117.720 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.