Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 28,9% sub estimat
Întocmire DALI Reabilitare și dotări căminul cultural satul Măguri
- Număr anunț
- SCN1056520
- Autoritate contractantă
- Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
- Furnizor / câștigător
- NORDMAN CONSPROIECT S.R.L. (CUI 28280938)
- Cod CPV
- 79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.613,44 RON
- Valoare atribuită
- 23.900 RON 28,9% sub estimat
- Data publicării
- 23.10.2019 10:21
- Anunț de atribuire
- SCNA1031205
- Termen limită
- 14.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067202
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Certificat urbanism.pdf.p7s
- Clauze contractuale.pdf.p7s
- Detalii punctaj.doc.p7s
- FisaDate_DF1067202.pdf
- Formulare servicii.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NORDMAN CONSPROIECT S.R.L. CUI 28280938
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
VIA PRO IT CONSULTING SRL CUI 27399915
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
ARHISILV SRL CUI 35197992
Asociați 1
CORAMS GRUP S.R.L. CUI 26511025
Valoare atribuită
23.900 RON
din 33.613,44 RON estimat
28,9%
Adjudecat la 71,1% din estimat · economie 9.713,44 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.