Atribuită
Anunț de participare
,, Elaborarea Studiului de Fezabilitate ,,Modernizarea trecerilor la nivel cu calea ferată” – S.R.C.F. Constanța
- Număr anunț
- CN1016197
- Autoritate contractantă
- Compania Nationala de Cai Ferate "CFR" - SA (CUI RO11054529)
- Furnizor / câștigător
- VIO - TOP SRL (CUI 11799060)
- Cod CPV
- 79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.400.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.400.000 RON
- Data publicării
- 23.10.2019 01:58
- Anunț de atribuire
- CAN1028998
- Termen limită
- 25.11.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 205-500775
- Documentație de atribuire
- DF1060970
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa instructiuni ptr ofertanti.pdf.p7s
- Caiet sarcini.pdf.p7s
- DUAE.pdf.p7s
- FisaDate_DF1060970.pdf
- Model contract.pdf.p7s
- SAP - FORMULAR T -Propunere tehnica TN.doc.p7s
- SAP - Modele formulare - Modernizare TN.doc.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VIO - TOP SRL CUI RO 11799060
Valoare atribuită
1.400.000 RON
din 1.400.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro