Atribuită
Anunț de participare
Furnizare buldoexcavator in cadrul proiectului: „Achiziție utilaj pentru Serviciul de Situații de Urgență, comuna Vânători, județul Galați”
- Număr anunț
- SCN1056740
- Autoritate contractantă
- COMUNA VANATORI (PRIMARIA VANATORI) (CUI 4393212)
- Furnizor / câștigător
- BERGERAT MONNOYEUR SRL (CUI 11359868)
- Cod CPV
- 43262100-8 · Excavatoare mecanice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302.802,50 RON
- Valoare atribuită
- 302.700 RON
- Data publicării
- 24.10.2019 17:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1032506
- Termen limită
- 08.11.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1067507
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract de achizitie publica de produs.pdf.p7s
- FisaDate_DF1067507.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BERGERAT MONNOYEUR SRL CUI 11359868
Valoare atribuită
302.700 RON
din 302.802,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro