Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
STATIE GRAFICA
- Număr anunț
- CN1018062
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL PENTRU TEHNOLOGII AVANSATE (CUI RO4204259)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
- Cod CPV
- 30210000-4 · Masini de procesare a datelor (hardware) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 55.988,70 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 06.01.2020 10:09
- Anunț de atribuire
- CAN1031497
- Termen limită
- 10.02.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1073504
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET SARCINI-semnat.doc.p7s
- FisaDate_DF1073504.pdf
- FORMULARE LEGE 98-semnat.doc.p7s
- Model Contract de furnizare-semnat.doc.p7s
Control ex-ante
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DANTE INTERNATIONAL SA CUI RO 14399840
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
PRAGMA COMPUTERS SRL CUI RO 3164881
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Valoare atribuită
55.988,70 RON
din 70.000 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 14.011,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.